TERCÜME HİZMETLERİ

ANC Gümrük Müşavirliği, İngilizce, Almanca, Rusça, Bulgarca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Romence başta olmak üzere tüm dillerde gümrük belgelerinizin tercümesi anlaşmalı olduğumuz tercüme şirketine bağlı yeminli tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

 

SİGORTA HİZMETLERİ

ANC Gümrük Müşavirliği, belli başlı sigorta kuruluşlarıyla çözüm ortaklığı yaparak eşyanın niteliğini, taşıma koşullarını, varış ülkesi şartlarını iyi analiz etmesi nedeniyle ihracatçı ve ithalatçı müşterilerine ürünlerini hem sağlıklı, hem de ekonomik olarak sigortalamaları konusunda destek vermektedir. Böylece ürünlerin gerek uluslararası, gerekse varış gümrüğünden firma deposuna kadar olan taşımalarda uğrayabileceği zararlar azami düzeyde karşılanmaktadır.

 

PROJE

ANC Gümrük Müşavirliği, dış ticaret firmalarının büyüme yönündeki çabalarına, projeler sunarak destek vermektedir. Dâhilde İşleme İzin Belgesi, Garanti Belgesi, Onaylanmış Kişi Statü Belgesi, Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası, Hariçte İşleme İzin Belgesi, Kontrol Belgesi vb. avantajlardan yararlanılması için bu izinlerin alınması, firmamızın faaliyetleri arasındadır. Söz konusu belge, izin ve taahhütlerin alınması önemli olup çalışmalarımızın bir parçasıdır.